Zamów i opłać zamówienie do poniedziałku (00.XX) do godziny 9:00, a świeżą rybę otrzymasz w piątek (00.XX) Pozostało 0 dni 0 godz. 0 min. 00 sek.

Owoce morza świeże

Codium - zielony wodorost morski Codium - zielony wodorost morski
Producent: Kapitan
Cena:

219,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Homar żywy 400-600g sztuka Homar żywy 400-600g sztuka
Producent: Kapitan
Cena:

339,00 zł

szt.
zobacz więcej
Kalmar Francja świeży 3 kg Kalmar Francja świeży 3 kg
Producent: Kapitan
Cena:

299,00 zł

szt.
zobacz więcej
Krab brązowy żywy 1 kg Krab brązowy żywy 1 kg
Producent: Kapitan
Cena:

169,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Krab zielony żywy 3kg Krab zielony żywy 3kg
Producent: Kapitan
Cena:

169,00 zł

zobacz więcej
Krewetka gotowana Krewetka gotowana
Producent: Kapitan
Cena:

89,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Przegrzebki świeże Przegrzebki świeże
Producent: Kapitan
Cena:

199,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ślimak morski Bulot Ślimak morski Bulot
Producent: Kapitan
Cena:

399,00 zł

szt.
zobacz więcej

Owoce morza, czyli to, co wiele osób uwielbia, ale też wiele osób myśli, że nie ma możliwości jedzenia świeżych owoców morza ze względu na to, że nie mieszka się w miejscach, gdzie owoce morza są standardem. W Polsce świeże owoce morza są dostępne. Trzeba jednak poszukać w Internecie sklepów online, które pozwalają na zakup owoców morza, jednym z takich sklepów jest kapitankonrad.pl.

Owoce morza

Na stronie kapitankonrad.pl można bez problemu zamówić owoce morza. Kraków jest miastem, można rzec, uprzywilejowanym, bo właśnie tam dostarczane są owoce morza. Katowice podobnie do tego miasta również kapitankonrad.pl prowadzi regularne dostawy owoców morza w tym świeżych ostryg.

Katowice i Kraków i świeże ostrygi

Kraków świeże ostrygi i katowice świeże ostrygi to hasła, które powinny utkwić w głowie wszystkim osobom, które mieszkają w tych miastach. Osoby, które są wielbicielami owoców morza, w tym ostryg, mogą śmiało składać zamówienia na stronie kapitankonrad.pl. W zależności od momentu złożenia zamówienia, będziemy musieli odczekać kilka dni lub kilkadziesiąt godzin na dostarczenie zamówienia pod wskazany adres. Licznik odliczania do końca zamówień znajduje się na stronie. Dzięki temu, że kapitankonrad.pl nie korzysta z nadmiaru pośredników, świeże owoce morza są dostarczane szybko i sprawnie. Warto, więc wybierać to, co się lubi bez obaw, że nie uda znaleźć się w Polsce świeżych owoców morza.

W Polsce też można zjeść świeże owoce morza

Chociaż nasz kraj nie kojarzy się z ostrygami, krewetkami czy innego rodzaju owocami morza to na pewno warto korzystać z możliwości, jakie dają nam sklepy internetowe oferujące świeże ostrygi. Kraków ma możliwość zamawiania nie tylko ostryg, ale ogólnie można zamówić świeże owoce morza. Kraków jest po prostu miejscem wyjątkowym, gdzie wiele firm chce inwestować i wiele firm uważa, że osoby mieszkające w tym rejonie chcą wybierać to, co faktycznie najlepsze. Podobnie, jeśli chodzi o świeże ostrygi – Katowice, bo w tym mieście też jest wielu entuzjastów tego typu posiłków. Dzięki czemu kapitankonrad.pl jest sklepem online, który ciągle się rozwija i stara dostarczyć pod drzwi najlepszej jakości owoce morza. Wybierając i chcąc kupować tego typu produkty, warto wybierać firmy, które nie zostawiają wszystkiego w wielkich supermarketach, bo nie ma w takich miejscach, co liczyć na świeżość produktu. Produkty od Kapitana Konrada są dostarczane prosto pod drzwi. Jadą w chłodziarkach przez Polskę bez zbędnych pośredników i dzięki temu są świeże i przepyszne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl