Zamów i opłać zamówienie do poniedziałku (00.XX) do godziny 9:00, a świeżą rybę otrzymasz w czwartek (00.XX) Pozostało 0 dni 0 godz. 0 min. 00 sek.
Bestsellery
Pstrąg świeży patroszony
Pstrąg świeży patroszony
16,99 zł
szt.
Oryginalny Matjas holenderski
Oryginalny Matjas holenderski
24,99 zł
szt.
Makrela wędzona
Makrela wędzona
12,90 zł
szt.
Łosoś dziki
Łosoś dziki
74,90 zł
szt.
Łosoś norweski
Łosoś norweski
59,00 zł
szt.
Dorada patroszona  sztuka
Dorada patroszona sztuka
29,00 zł
szt.
Polędwica z dorsza
Polędwica z dorsza
45,90 zł
szt.
Makrela świeża tusza
Makrela świeża tusza
12,50 zł
szt.
Limanda (sola) filet
Limanda (sola) filet
35,90 zł
szt.
Halibut filet ze skórą
Halibut filet ze skórą
64,90 zł
szt.
Dorsz filet
Dorsz filet
37,90 zł
szt.
Stek z tuńczyka bluefin świeży
Stek z tuńczyka bluefin świeży
59,00 zł
szt.

Owoce morza świeże

Owoce morza, czyli to, co wiele osób uwielbia, ale też wiele osób myśli, że nie ma możliwości jedzenia świeżych owoców morza ze względu na to, że nie mieszka się w miejscach, gdzie owoce morza są standardem. W Polsce świeże owoce morza są dostępne. Trzeba jednak poszukać w Internecie sklepów online, które pozwalają na zakup owoców morza, jednym z takich sklepów jest kapitankonrad.pl.

Owoce morza

Na stronie kapitankonrad.pl można bez problemu zamówić owoce morza. Kraków jest miastem, można rzec, uprzywilejowanym, bo właśnie tam dostarczane są owoce morza. Katowice podobnie do tego miasta również kapitankonrad.pl prowadzi regularne dostawy owoców morza w tym świeżych ostryg.

Katowice i Kraków i świeże ostrygi

Kraków świeże ostrygi i katowice świeże ostrygi to hasła, które powinny utkwić w głowie wszystkim osobom, które mieszkają w tych miastach. Osoby, które są wielbicielami owoców morza, w tym ostryg, mogą śmiało składać zamówienia na stronie kapitankonrad.pl. W zależności od momentu złożenia zamówienia, będziemy musieli odczekać kilka dni lub kilkadziesiąt godzin na dostarczenie zamówienia pod wskazany adres. Licznik odliczania do końca zamówień znajduje się na stronie. Dzięki temu, że kapitankonrad.pl nie korzysta z nadmiaru pośredników, świeże owoce morza są dostarczane szybko i sprawnie. Warto, więc wybierać to, co się lubi bez obaw, że nie uda znaleźć się w Polsce świeżych owoców morza.

W Polsce też można zjeść świeże owoce morza

Chociaż nasz kraj nie kojarzy się z ostrygami, krewetkami czy innego rodzaju owocami morza to na pewno warto korzystać z możliwości, jakie dają nam sklepy internetowe oferujące świeże ostrygi. Kraków ma możliwość zamawiania nie tylko ostryg, ale ogólnie można zamówić świeże owoce morza. Kraków jest po prostu miejscem wyjątkowym, gdzie wiele firm chce inwestować i wiele firm uważa, że osoby mieszkające w tym rejonie chcą wybierać to, co faktycznie najlepsze. Podobnie, jeśli chodzi o świeże ostrygi – Katowice, bo w tym mieście też jest wielu entuzjastów tego typu posiłków. Dzięki czemu kapitankonrad.pl jest sklepem online, który ciągle się rozwija i stara dostarczyć pod drzwi najlepszej jakości owoce morza. Wybierając i chcąc kupować tego typu produkty, warto wybierać firmy, które nie zostawiają wszystkiego w wielkich supermarketach, bo nie ma w takich miejscach, co liczyć na świeżość produktu. Produkty od Kapitana Konrada są dostarczane prosto pod drzwi. Jadą w chłodziarkach przez Polskę bez zbędnych pośredników i dzięki temu są świeże i przepyszne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium