Zamów i opłać zamówienie do poniedziałku (00.XX) do godziny 9:00, a świeżą rybę otrzymasz w piątek (00.XX) Pozostało 0 dni 0 godz. 0 min. 00 sek.

Prawdziwe dziewicze matjasy i sałatki z matjasów.

Prawdziwe Matjasy

Ryby w każdej postaci są tym, co pomaga naszemu organizmowi normalnie funkcjonować. Jeśli chcemy być zdrowi, powinniśmy jeść ryby. Jest sporo osób, które uważają, że jedynie smażone ryby nad morzem są w porządku, dopóki nie spróbują wyśmienitych matiasów lub śledzi w różnych sosach.

Świeże matiasy i śledzie

Pyszne sosy, to w polskiej kuchni norma. Dlatego tak chętnie wiele osób sięga po płaty matiasów i płaty śledzi, które według własnego uznania doprawiają i tworzą do nich pyszne sosy. Jednak nie każdy jest chętny do pichcenia przy rybie i nie każdy wie jaki sos będzie odpowiedni do matiasów czy śledzi. Ba! Dla wielu osób matias to śledź jak każdy inny. Dlatego warto sprawdzić w dobrych sklepach rybnych, czym różni się matias od śledzia i sprawdzić jak dużo dobrego jedzenie takich ryb może zrobić dla naszego zdrowia.

Jednak warto wybierać mądrze

W supermarketach są dostępne matiasy i śledzie w plastikowych opakowaniach. Jednak nie każdego przekonują do siebie swoim wyglądem i smakiem. Dobrze jednak nie skreślać całkowicie matiasów i śledzi, bo można poszukać w sklepach online idealnych płatów ryb, które będzie można przyrządzić bez problemu. Ale można również wybrać oryginalne matiasy po holendersku lub koreczki śledziowe po kaszubsku u sprawdzonych producentów przez Internet. Nie trzeba wielkich poszukiwań, bo sklepów internetowych oferujących świeże ryby jest sporo.

W co rybę zapakować?

Wiele się słyszy o tym, że ziemia wręcz tonie w plastiku, stąd też tak istotne jest to, by sprawdzać, w co pakowane są ryby w sklepach internetowych. Dobrze wybierać takie sklepy online które ryby pakują w biodegradowalne opakowania. Dzięki temu zyskujemy pewność, że nie tylko nie zanieczyszczamy planety, ale też ryby są dobrze przechowane. Co istotne w sklepach online z rybami możliwość dostawy jest dość ograniczona. To znaczy, żeby ryba była świeża dostawy są przewidywane na określone dni w tygodniu. Warto o tym pamiętać mając ochotę na świeżą rybę. W zależności od wybranego sklepu należy sprawdzić do kiedy są zbierane zamówienia i kiedy jest dostawa. Oczywiście sporo kwestii można przegadać z dostawcą indywidualnie, ale warto mieć na uwadze ogólnie panujące zasady.

Świeże matiasy i śledzie w zasięgu jednego kliknięcia

Dziś nie trzeba jechać nad morze, żeby zjeść świeżą rybę. Możemy znaleźć dostawcę internetowego, bez zbędnych pośredników, który sprawi, że świeża ryba przyjedzie do nas bez względu na porę roku. A móc jeść świeżą i smaczną rybę przez cały rok, to działać z korzyścią dla swojego zdrowia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl